Magdalena Boczarska
Kornelia Matejko
Dominika Kluźniak
Ewa Silberberg
Maja Hirsch
Maja Minorska
Tomasz Kot
Maciej Zgirski
Wojciech Mecwaldowski
Krystian Parzyszek
Cezary Kosiński
Jerzy/Jerry
Rafał Rutkowski
Jakub Silberberg
Aleksandra Popławska
Marlena Bojko
Grzegorz Małecki
commissioner Sylwester Filc
Jan Tyszko
Rubenek
Paweł Tyszko
Ewelina Paszke
Ewa Konstancja Bułhak
Magdalena Łaska
Mirosława Olbińska
Ewa Biała
journalist
Patricia Kazadi
journalist Hanna Rubin
Tomasz Lewicki
aspirant Ziemba
Sonia Truszkowska
Mimi
Elżbieta Romanowska
Krystian's wife
Marzena Zając
mother on playground
Olga Omeljaniec
Aleksandra Bednarz
Artur Żmijewski
mysterious delivery man
Michał Figurski
taxi driver
Wojciech Saramonowicz
Marcin Baczyński
Anna Komorowska
Grzegorz Omański
Michał Sikorski
mniam mniam
Wissam Moussa
Abderrazak Torman
Ihor Tekliszyn
Klaudia El Dursi
Jerry's wife
Marzena Magger
Aleksandra Herbst
Anna Kozłowska
Anna Grabowska
Iwona Rejzner
Anna Mielczarek
Emilia Gacka
Magdalena Modra
Magdalena Fabiańska
Marta Gut
Grzegorz Włodarz
Tomasz Jędraszczyk
Hubert Piątkowski
Adrian Kilan
Maciej Czachowski
Michał Gronowski
Bartosz Nowak
Mithat Akardas
Michał Michalkiewicz
Łukasz Fornalczyk
Ivo Krankowski
Paweł Juszkiewicz
Zgirski's double
Janina Filinowicz
nun
Urszula Szwarc
Katarzyna Szumarska
Katarzyna Kazbieruk
Małgorzata Szyryńska
Wiesława Kwiatek
woman on police station
Anna Mocny
Assistant Production Design
Dorota Rakowiecka
Kinga Babczyńska
Interior Designer
Jagna Janicka
Production Design
Zbigniew Łukasik
Props
Maciej Fijałkowski
Camera Operator
Tomasz Madejski
Director of Photography
Tomasz Karnowski
Steadicam Operator
Aleksandra Mecwaldowska
Still Photographer
Bartosz Mrozowski
Beata Dabska
Assistant Costume Designer
Elżbieta Kaczmarska
Malgorzata Zablocka
Karolina Kordas
Assistant Makeup Artist
Dominika Gebel
Costume Design
Dominika Dylewska
Makeup Department Head
Ewa Kowalewska
Adrian Pucia
Catering
Mirosław Król
Tomasz Golik
Maciej Zakliczyński
Choreographer
Łukasz Poniński
Post Production Supervisor
Edyta Sęk
Post-Production Manager
Artur Bartos
Special Effects
Andrzej Poneta
Stunt Coordinator
Maciej A. Maciejewski
Stunts
Ewa Jarząbek
Jarosław Golec
Marcin Domański
Assistant Director
Andrzej Saramonowicz
Director
Glen Castinho
Digital Intermediate
Jarosław Barzan
Editor
Rafał Okyne
Master Lighting Artist
Hanna Węsierska
Assistant Production Manager
Małgorzata Saramonowicz
Executive Producer
Grzegorz Wojtowicz
Executive Producer's Assistant
Producer
Katarzyna Grochowska
Production Coordinator
Klaudia Śmieja-Rostworowska
Production Manager
Wojciech Lemanski
Music
Beata Pyrlińska
Musician
Ewa Chojnowska
Igor Kabalewski
Jacek Królik
Justyna Kasperek
Justyna Rogozińska-Czeżyk
Katarzyna Gmitruk
Krzysztof Zimak
Magdalena Błaszczyk
Małgorzata Czajkowska-Tomanek
Piotr Kaniuga
Piotr Komorowski
Radosław Nur
Stanisław Glinka
Stanisław Tomanek
Tomasz Błaszczak
Wojciech Sławiński
Łukasz Błaszczyk
Jacek Hamela
Sound
Katarzyna Dzida-Hamela
Agnieszka Symela
Vocals
Aleksandra Drogosz-Szymańska
Anna Chmielarz
Ewa Hauptman-Fischer
Katarzyna Zimak
Lidia Baranowska
Małgorzata Gąsior
Patrycja Modlińska
Writer
You need to be logged in to continue. Click here to login or here to sign up.
Nu găsiți un film sau un serial? Autentificați-vă pentru a-l crea.
Autentificare
Înregistrare
Doriți să evaluați sau să adăugați acest element într-o listă?
Nu eşti membru?
Înscrieți-vă și alăturați-vă comunității