38 films

13 december 2019

Howard Ratner heeft een gokverslaving en is eigenaar van een juwelierszaak in New York. Rijke en beroemde personen zijn er klant aan huis. Een waardevolle ongeslepen diamant uit Ethiopië moet hem eindelijk een financiële megaklapper opleveren via een veiling. Op deze manier hoopt Howard uit zijn financiële moeilijkheden te komen. Toch kiest hij er voor om het opaal eerst uit te lenen aan NBA-ster Kevin Garnett, die er heilig in gelooft dat deze steen hem magische krachten geeft voor een wedstrijd. Howard sluit ondertussen risicovolle weddenschappen op basketbalwedstrijden af, terwijl louche schuldeisers hem op de hielen zitten.

19 december 1997

Bij het overlijden van hun vader erven Ernie en Lars Smuntz een keramisch ei, een bijna lege kist Cubaanse sigaren, wat verbleekte zilveren lepels, een oude koordenfabriek en een bouwvallig huis dat er plompverloren bij ligt op een schier onmetelijke vlakte. Enkele dagen later verliest Ernie alles wat hem nog restte, zijn Franse restaurant en Lars moet lijdzaam en platzak toezien hoe zijn fabriek wordt overgenomen door muitende arbeiders. De twee broers die noodgedwongen hun toevlucht zoeken in het ouderlijke krot, vernemen dat dit één van de laatste pareltjes is van de negentiende-eeuwse architectuur. Het 'krot' kan hen, mits restauratie, tien tot twintig miljoen dollar opbrengen. Maar de Smuntzen zijn echter niet de enige bewoners van het pand.

Een oud bestand tussen het mensenrijk en een veel ouder ras van mythische wezens staat op het punt verbroken te worden. De verbannen prins Nuada wil de mensheid uit de wegruimen om zo plaats te maken voor de wezens die nu in verschuiling moeten leven. Het is aan Hellboy om Nuada te stoppen voordat hij het allesvernietigende Gouden Leger kan wekken. Samen met een team van het Bureau voor Paranormaal Onderzoek en Defensie, met onder meer zijn pyrokinetische vriendin Liz, de aquatische empatholoog Abe en de protoplastische mysticus Johann wordt er heen en weer gependeld tussen beide werelden.

Asian Hawk is een avonturier, schatgraver en een geduchte verchtersbaas. Hawk krijgt het aan de stok met een orde van satanistische monniken die zijn voormalige vriendin Laura hebben gekidnapt. De monniken proberen zo Lauras nieuwe vriend Alan te dwingen één van de vijf delen van The Armour of God te overhandigen, een magisch harnas waarvan de drager onoverwinnelijk is.

8 februari 1968

De geest van de legendarische piraat Blackbeard moet in limbus ronddwalen totdat hij een goede daad heeft verricht. Hij krijgt zijn kans wanneer hij besluit om het atletiekteam van de plaatselijke hogelschool te helpen dat geen schijn van kans heeft om te winnen!

3 februari 2012

1936, Engeland. De Amerikaanse Wallis Simpson (Andrea Riseborough) verovert het hart van koning Edward VIII (James D'Arcy). Echter, Edward krijgt van de kerk en de Minister President te horen dat hij niet met Wallis kan trouwen en tegelijkertijd koning blijven. Hij besluit af te treden voor de vrouw die hij lief heeft. Eenmaal getrouwd zijn ze bekend als de hertog en hertogin van Windsor en velen beschouwen hen als meest romantische koppel van de eeuw. Parallel aan dit verhaal loopt de romance van Wally Winthrop (Abbie Cornish) in het New York van 1998. Wanneer ze in een ongelukkig huwelijk met een succesvolle psychiater belandt, raakt ze geobsedeerd door het verhaal van koning Edward VIII. Als Sotheby's diverse persoonlijke eigendommen van de Windsors veilt, probeert ze de romance tussen Wallis en Edward te begrijpen middels de voorwerpen die het echtpaar toebehoorden.

1681. Vioolbouwer Nicolo Bussotti legt de laatste hand aan zijn meesterwerk: een viool voor zijn ongeboren zoon. Wanneer Bussotti's vrouw samen met het kind in het kraambed sterft, is de vioolbouwer ontroostbaar. Hij lakt het instrument met het bloed van zijn vrouw zodat ze er voor eeuwig in zal voortleven. De volgende honderd jaar bevindt de viool zich in een klooster in de Zwitserse Alpen. Daar wordt het instrument aan het jonge weeskind Kaspar Weiss gegeven. De strenge vioolleraar Georges Pussin neemt het wonderkind onder zijn hoede en is van plan hem aan het Weense hof te laten spelen. Maar vlak voor zijn debuut sterft Kaspar en hij wordt begraven met de rode viool in zijn armen. Een eeuw later, Kaspars graf werd geschonden, komt de viool in handen van de decadente meesterviolist Frederick Pope die betoverd raakt door het instrument.

24 mei 1946

Veertiende en laatste film uit Sherlock-Holmesserie met Basil Rathbone. Als de kopers van drie muziekdoosjes vermoord worden, gaat Sherlock Holmes op onderzoek uit.

25 augustus 1965

An occult investigator buys the 150-year-old skull of the Marquis de Sade, which turns out to be possessed by evil spirits.

10 januari 1942

Gokkers op Broadway stuiten op een plan van nazi-saboteurs om een Amerikaans slagschip op te blazen.

Een kunsthandelaar uit Parijs heeft vele vrienden. Hij realiseert zich echter dat dit niet echt 'ware' vrienden zijn, maar eerder mensen die iets van hem willen. Met zijn medewerker sluit hij een weddenschap dat hij binnen acht uur een nieuwe 'beste vriend' gevonden heeft. Niet lang daarna ontmoet hij een taxichauffeur...

27 mei 2016

Controversy erupts when an unassuming young man floods the American wine market with fake vintages valued in the millions, bamboozling the wine world elite, in this humorous and suspenseful tale of an ingenious con on the eve of the 2008 stock market crash.

8 augustus 1986

Two friends an actor and a chef discover a plot to fix a horse race and try to capitalize on it. But also have to deal with the two men who fixed it who are trying to silence them. And there's also the mob boss whom the two guys work for who planned the fixing thing whose wife is having an affair with the actor.

27 mei 1933

Foreign investors converge on a luxury hotel in China to bid on a new kind of radioscope. But, this is a hotel where Burns and Allen are the in-house medical staff, a measles risk sends the whole building into quarantine, and a madcap millionaire crashes dinner in his autogyro. Hotel and radioscope become a stage for an all-star cast of comedians and musicians, from vaudeville to the new generation.

Wanneer een oplichter door middel van een erfenis een goudmijn in zijn bezit krijgt, gaat hij er vanuit dat deze mijn waardeloos is. Om de situatie toch uit te buiten besluit hij samen met zijn partner onwetende gelukzoekers te lokken om van hen te profiteren.

19 februari 1937

A chic American jewel thief falls in love with one of her marks, an English lord.

18 december 1930

Spendthrift Willie Hale again returns penniless to the family home in London. His father is none too pleased, but Willie smooth-talks him into letting him stay. At the same time he turns the charm on Dorothy Hope, whose father is big in linoleum and who, before Willie's arrival, was about to become engaged to a Russian aristocrat.

9 december 2022

A young queer girl is entered into an eerie beauty pageant, of unknown stakes, that ultimately turns against her.

15 november 1931

Eetu, a wealthy homeowner, attempts to seduce Leena Kosken. But when austere log boy Erkki meets her at midsummer dances, Leena falls in love with him instead. Jealous, Eetu turns the men of the village against Erkki and the Tukki people.

A documentary about the glorious history of Metro-Goldwyn-Mayer Studios and its decline leading to the sale of its back lot and props. By extension this provides a general history of Hollywood's Golden Age and the legendary studio system.

Film of tv-serie niet gevonden? Log dan in om deze te creëren.

Wereldwijd

s focus op zoekbalk
p open profielmenu
esc sluit een open venster
? open sneltoetsen venster

Op media pagina's

b ga terug (of ga naar bovenliggend item)
e ga naar beweken

Op TV seizoenspagina's

(rechter pijl) ga naar volgende seizoen
(linker pijl) ga naar vorig seizoen

Op pagina's met TV-programma's

(rechter pijl) ga naar volgende aflevering
(linker pijl) ga naar vorige aflevering

Op alle afbeeldingspagina's

a open venster afbeelding toevoegen

Op alle bewerkte pagina's

t open vertaalmenu
ctrl+ s verstuur formulier

Op discussiepagina's

n start nieuwe discussie
w Verander kijk status
p privé of openbaar
c gesloten of open
a open activiteit
r beantwoord discussie
l ga naar laatste antwoord
ctrl+ enter verstuur uw bericht
(rechter pijl) volgende pagina
(linker pijl) vorige pagina

Instellingen

Want to rate or add this item to a list?

Inloggen