Activity - 328 Changes

September 6, 2019
images u cs
 • {"backdrop":{"file_path":"/fqQyJjfpnR9RRjFMcIBuJt8IoL8.jpg","iso_639_1":null}}
 • {"backdrop":{"file_path":"/fqQyJjfpnR9RRjFMcIBuJt8IoL8.jpg","iso_639_1":"cs"}}
July 13, 2018
overview a cs-CZ
 • "Adaptace románu Jane Austenové vypráví příběh dívky Catherine Morlandové s bujnou fantazií a zálibou v romantických a hororových knihách, která žije se svou početnou rodinou na poklidném a trochu nudném anglickém venkově. Zlom v jejím životě nastane, když ji rodinní přátelé vyzvou, aby je jako jejich společnice doprovázela do města Bath. Zde je Catherine uvedena poprvé do společnosti a setkává se se sympatickým Henrym Tilneym a jeho sestrou Eleanor, jejichž otec ji pozve na rodinné sídlo, opatství Northanger. Strašidelné a pochmurné sídlo opředené, jak se Catherine domnívá, hroznými tajemstvími, způsobí, že její představivost začne pracovat na plné obrátky a způsobí jí nemalé potíže - ale jiného druhu, než se domnívala..."
title a cs-CZ
 • "Northangerské opatství"
translations a
 • "cs-CZ"
August 24, 2017
overview a cs-CZ
 • "Celovečerní dokument prozkoumává životy čtyř výrazně rozdílných lidí, kteří mají jednu vlastnost společnou – všichni jsou vegani. Tento film sleduje osobní cestu ultramaratonského běžce, který překonal závislost a soutěží ve stomílových závodech, ženu farmáře dobytka, která jako první ve státě Texas proměnila ranč na zvířecí útulek, majitelku náklaďáku, ve kterém vaří rostlinná jídla, ze kterých by se vám podlomila kolena, a osmiletou dívku, která inspirovala 6 členů rodiny k přechodu na veganství. V dokumentu též vystupuje řada zajímavých veganských osobností jako je např. hudebník Moby, ultramaratonec Scott Jurek, spolu-zakladatel Farm Sanctuary Gene Baur, filantrop Phillip Wollen, lékař Neal Barnard nebo Victor Sjodin z Vegan Outreach."
title a cs-CZ
 • "Vegan: Každodenní příběhy"
translations a
 • "cs-CZ"
August 21, 2017
overview a cs-CZ
 • "Dokument Cowspiracy si pokládá palčivou otázku – proč velké světové organizace na ochranu životního prostředí mlčí o největší ekologické hrozbě současnosti? Podle OSN je nejvýznamnějším znečišťovatelem planety a zároveň největším zdrojem skleníkových plynů živočišná výroba, tedy produkce masa, mléka a vajec. Nikdo o tom však nemluví. Spolu s filmaři se proto pokusíme nahlédnout do zákulisí velkých organizací jako je Greenpeace a položíme jim velmi nepříjemnou otázku. Co – nebo kdo – jim brání říkat pravdu?"
title a cs-CZ
 • "Cowspiracy - Klíč k udržitelnosti"
genres d
 • {"name":"Documentary","id":99}
genres a
 • {"name":"Documentary","id":99}
translations a
 • "cs-CZ"
February 28, 2017
overview a cs-CZ
 • "Po tisících let, kdy jsme si mysleli, že jsme ve vesmíru sami, dekódujeme zprávu, která tvrdí opak. Správa ukazuje, že vesmír je nebezpečné místo a že Zem se brzy stane cílem útoku. Naštěstí, zpráva přichází od přátelské mimozemské rasy, která nás už delší čas chránila bez našeho vědomí. Právě ona nám dá nástroje, jak se nepříteli postavit. Protože však doručení těchto zbraní trvá dlouho - několik desetiletí - je logické vycvičit šampiona, který je dokáže používat a planetu ochránit. Plán selže v okamžiku, kdy čtyři idioti transportní loď sestřelí a mimoděk se na každého z nich nalepí část zbraní. Vláda má nyní za úkol čtveřici vycvičit a zajistit, aby měli šanci zachránit planetu. Problémem je akorát to, že zbraně jsou kontrolovány oblekem, který je nyní roztroušený na každém členovi čtveřice ..."
translations a
 • "cs-CZ"
February 19, 2017
overview u cs-CZ
 • "Několik různých lidí bez ohledu na věk, pohlaví národnost, barvu pleti, povolání či zdravotní stav, se ocitá v tmavé místnosti kde každý jeden z nich stojí v malém červeném kruhu. Uprostřed kruhu z podlahy vychází zvláštní stroj, který vydává podivné zvuky a šlehají z něho elektrické proudy. Koho zasáhne, ten ihned umírá. Nikdo nechápe, nikdo ani netuší, proč a z jakých důvodů s nimi někdo hraje tuto podivnou, krutou hru. Systém je přitom jednoduchý. Vyžaduje \"jen\" to, aby si přítomní vybrali mezi sebou jednoho, koho stroj zabije"
 • "Několik různých lidí bez ohledu na věk, pohlaví, národnost, barvu pleti, povolání či zdravotního stavu, se ocitá v tmavé místnosti, kde každý jeden z nich stojí v malém červeném kruhu. Uprostřed kruhu z podlahy vychází zvláštní stroj, který vydává podivné zvuky a šlehá z něho elektrický proud. Koho zasáhne, ten ihned umírá. Nikdo nechápe, nikdo ani netuší proč a z jakých důvodů s nimi někdo hraje tuto podivnou a krutou hru. Systém je přitom jednoduchý. Vyžaduje \"jen\" to, aby si přítomní vybrali mezi sebou jednoho, koho stroj zabije"
overview a cs-CZ
 • "Několik různých lidí bez ohledu na věk, pohlaví národnost, barvu pleti, povolání či zdravotní stav, se ocitá v tmavé místnosti kde každý jeden z nich stojí v malém červeném kruhu. Uprostřed kruhu z podlahy vychází zvláštní stroj, který vydává podivné zvuky a šlehají z něho elektrické proudy. Koho zasáhne, ten ihned umírá. Nikdo nechápe, nikdo ani netuší, proč a z jakých důvodů s nimi někdo hraje tuto podivnou, krutou hru. Systém je přitom jednoduchý. Vyžaduje \"jen\" to, aby si přítomní vybrali mezi sebou jednoho, koho stroj zabije"
translations a
 • "cs-CZ"
December 28, 2016
overview a cs-CZ
 • "Již třetí díl série Butterfly Effect jenž nepřináší nic nového. Hlavní hrdina opět cestuje časem a opět nesmí zasahovat do děje svých vidin. Tentokrát se alespoň snaží pomocí svého daru řešit různé zločiny. Jednou je však požádán kamarádkou, aby jí pomohl najít sestru. Jenže při řešení tohoto problému poruší pravidlo nezasahovat a to bude mít fatální následky."
tagline a cs-CZ
 • "Smrt se opakuje."
title a cs-CZ
 • "Osudový dotek 3: Odhalení"
translations a
 • "cs-CZ"
overview u cs-CZ
 • "Pelle žil dosud životem dvanáctiletého chlapce, slabšího než jeho průměrní vrstevníci, což mělo za následek, že se nad něho ostatní často vyvyšovali, bili ho a posmívali se mu. Ale jednoho dne se všecko radikálně změnilo. Zatímco se opět pokoušel zmizet, aby ho větší a silnější kluci nenašli, štípl ho do krku mravenec. Nebylo to však jen tak obyčejné štípnutí! Náš protagonista od mravence získal řadu nevšedních schopností, které z něho za krátký čas udělaly skutečného mravenčího superhrdinu neohroženě bojujícího se zlem"
 • "Pelle žil dosud životem dvanáctiletého chlapce, slabšího než jeho průměrní vrstevníci, což mělo za následek, že se nad něho ostatní často vyvyšovali, bili ho a posmívali se mu. Ale jednoho dne se všecko radikálně změnilo. Zatímco se opět pokoušel zmizet, aby ho větší a silnější kluci nenašli, štípl ho do krku mravenec. Nebylo to však jen tak obyčejné štípnutí! Náš protagonista od mravence získal řadu nevšedních schopností, které z něho za krátký čas udělaly skutečného mravenčího superhrdinu neohroženě bojujícího se zlem."
December 26, 2016
overview a cs-CZ
 • "Když vedoucímu pobočky jeho upjatá sestra ve funkci generální ředitelky společnosti pohrozí, že jeho pobočku zavře, rozhodne se zachránit situaci velkolepým vánočním večírkem, na kterém by ulovil významného klienta, ale večírek se mu poněkud vymkne z rukou…"
title a cs-CZ
 • "Pařba o Vánocích"
translations a
 • "cs-CZ"
November 10, 2016
Deleted Item
Movie
overview a cs-CZ
 • "Když je přepadena Attilova rodná vesnice a jeho otec i babička jsou zavražděni, podaří se mladému chlapci uniknout a přežít. O několik týdnů později ho najde otcův bratr Rua, král jednoho z hunských kmenů, který mladého Attilu. Svou cestu za slávou začne Attila setkáním s Galen, věštkyní, která mu vysvětlí hunské legendy a dá mu cíl i směr jeho příštího snažení. Když Attila dospěje, stává se jeho hlavním sokem nevlastní bratr Bled, se kterým zápasí nejen o trůn, ale také o krásnou N'Karu, do které se Attila zamiluje. S pomocí Galeny se Attila stává králem, ožení se s N'Karou a zahájí velké tažení ke sjednocení hunských kmenů. Zprávy o Attilových smělých vojenských činech a jeho rostoucí armádě se šíří Římskou říší, kde Placida, matka neúspěšného římského císaře Valentiniana osvobodí z vězení generála Flavia Aetia, protože doufá, že je jediný, kdo by mohl zachránit Řím před rostoucí hrozbou Attilovy válečné síly."
title a cs-CZ
 • "Attila"
translations a
 • "cs-CZ"
November 2, 2016
biography a cs-CZ
 • "Americký herec, scenárista a režisér s italskými kořeny, proslavil se především rolemi boxera Rockyho Balboy a vietnamského veterána Johna Ramba. Často bývá uváděn pod přezdívkou „Sly“. Vystudoval American College ve Švýcarsku. Ve filmu se poprvé objevil v erotickém snímku The Party at Kitty and Stud's, první významnější hereckou příležitostí po nezávislých snímcích No Place to Hide a The Lord's of Flatbush a řadě komparzních rolí byla vedlejší role svérázného závodníka v béčkovém filmu s Davidem Carradinem v hlavní roli Death Race 2000 z roku 1975. Zvrat přišel v následujícím roce, kdy nabídl producentům vlastní scénář o zápase boxerského (a životního) outsidera proti mistru světa v těžké váze (inspirovaný skutečným zápasem mezi Muhammadem Ali a Chuckem Wepnerem). Stallonovi bylo za scénář nabídnuto 350 tis. dolarů. Dle studia byl ideálním kandidátem na obsazení hlavní role např. herec Burt Reynolds. Stallone však nabídku odmítl s tím, že chce sám hrát hlavní roli. Nakonec si prosadil svou. Film s náklady pouhého 1 milionu dolarů se stal celosvětovým hitem, utržil 225 mil. dolarů a získal 10 nominací (včetně dvou pro Stallona za scénář a hl. mužskou roli) na Oskara, z nichž 3 (nejlepší film, režie a střih) vyhrál. Do češtiny jej nejčastěji dabují Pavel Rímský a Pavel Soukup."
translations a
 • "cs-CZ"
tagline d cs-CZ
 • "na laně"
title u cs-CZ
 • "Muž"
 • "Muž na laně"
overview a cs-CZ
 • "7. srpna 1974 byl spáchán „umělecký zločin století“. Pachatelem byl francouzský vizionář, pouliční umělec, kapesní zloděj, provazochodec a především snílek, který by pro uskutečnění svého snu neváhal i zemřít - Philippe Petit. „Byla by to krásná smrt. Vždyť bych zemřel při provozování své vášně,“ říká dnes francouzský dobrodruh, který ilegálně přešel po ocelovém laně mezi newyorskými „dvojčaty“, v té době nejvyššími budovami světa. Samotná příprava akce zabrala Petitovi a jeho skupině spolupracovníků osm měsíců. Ve strhující rekonstrukci poskládal režisér James Marsh vzpomínky všech zúčastněných, z nichž je zřejmé, že i když byla akce promyšlena do nejmenších detailů, stačilo málo a na titulních stránkách světových deníků by fotka Petita procházejícího se téměř půl kilometru nad zemí mezi „dvojčaty“ chyběla."
tagline a cs-CZ
 • "na laně"
title a cs-CZ
 • "Muž"
translations a
 • "cs-CZ"
October 31, 2016
overview u cs-CZ
 • "Parta amerických studentů přichází za nezávaznou zábavou do Litvy, malé země ve východní části Evropy. Vše probíhá podle plánu, dokud dvojice zvědavců, Emy a Brock, jednoho večera neopustí soukromou párty, aby se daly potetovat místnímu \"specialistovi\". Už brzy se všichni přesvědčí o tom, že odborníků talent a manuální dovednosti nespočívají pouze v malbě na kůži zákazníků."
 • "Parta amerických studentů přichází za nezávaznou zábavou do Litvy, malé země ve východní části Evropy. Vše probíhá podle plánu, dokud dvojice zvědavců, Emy a Brock, jednoho večera neopustí soukromou párty, aby se daly potetovat místnímu \"specialistovi\". Už brzy se všichni přesvědčí o tom, že odborníkův talent a manuální dovednosti nespočívají pouze v malbě na kůži zákazníků."
October 30, 2016
overview u cs-CZ
 • "Tommy Lee Jones je drsný, profesionální zálesák, který vás perfektně naučí jak prežit v divočině. Jeho výcvikem prošlo tisíce lidí, včetně Benicia Del Tora, kterému po dlouhém čase, strávenoém mezi stromi, ruplo v beně a začal lovit bezbranné houbaře. Týpci z FBI jsou bezmocní a tak si na pomoc povolají Jonesa. Jones je naštvaný, že mu někdo dělá humbug v jeho lesích a jde mu nakopat pr*el. První Rambo? Utečenec? Na ostří nože? Od každého trochu."
 • "V roce 1999 se seržant Aaron Hallam, příslušník zvláštní jednotky americké armády, stane v Kosovu svědkem masakru civilistů. Podaří se mu proniknout do štábu a zabít důstojníka, který akci velí. Je sice vyznamenán za hrdinství, jeho psychika je však těžce poznamenána. O čtyři roky později vyhledá agent FBI Ted Chenowitch stopaře a ochránce přírody L. T. Bonhama, aby ho požádal o spolupráci při vyšetřování brutální vraždy v Oregonu, kde neznámý vrah zabil a vykuchal dva lovce. Bonham se vydá po vrahových stopách a skutečně ho najde. Je jím válečný hrdina Aaron Hallam a pustí se s ním do boje. Podaří se mu Bonhama omráčit, ale pak zasáhnou agenti a zajmou ho, podaří se mu uprchnout. Bonham, který už se chystal k návratu do hor, se znovu zapojí do stíhání uprchlíka, za jehož činy cítí odpovědnost. Přestože ho objeví, skvěle vycvičený muž opět unikne."
overview a cs-CZ
 • "Tommy Lee Jones je drsný, profesionální zálesák, který vás perfektně naučí jak prežit v divočině. Jeho výcvikem prošlo tisíce lidí, včetně Benicia Del Tora, kterému po dlouhém čase, strávenoém mezi stromi, ruplo v beně a začal lovit bezbranné houbaře. Týpci z FBI jsou bezmocní a tak si na pomoc povolají Jonesa. Jones je naštvaný, že mu někdo dělá humbug v jeho lesích a jde mu nakopat pr*el. První Rambo? Utečenec? Na ostří nože? Od každého trochu."
homepage a cs-CZ
 • null
title a cs-CZ
 • "Štvanec"
translations a
 • "cs-CZ"
images u cs
 • {"poster":{"file_path":"/jpIKxRVzSucsfdRggoO01U87PZW.jpg","iso_639_1":null}}
 • {"poster":{"file_path":"/jpIKxRVzSucsfdRggoO01U87PZW.jpg","iso_639_1":"cs"}}
images a
 • {"poster":{"file_path":"/jpIKxRVzSucsfdRggoO01U87PZW.jpg"}}
cast a
 • {"person_id":138192,"character":"","order":2,"cast_id":1,"credit_id":"581658c6c3a36874b700f00d"}
tagline d cs-CZ
 • "Paralelní světy"
title a cs-CZ
 • "Paralelní světy"
cast a
 • {"person_id":10841,"character":"","order":1,"cast_id":0,"credit_id":"58165830c3a36876af011524"}
release_dates u
 • {"iso_3166_1":"CZ","iso_639_1":"","release_date":"2001-03-08","certification":"","type":3,"note":""}
 • {"iso_3166_1":"CZ","iso_639_1":"cs","release_date":"2001-03-08","certification":"","type":1,"note":""}
release_dates a
 • {"iso_3166_1":"CZ","iso_639_1":"","release_date":"2001-03-08","certification":"","type":3,"note":null}
imdb_id a
 • "tt0241802"
iso_639_1 u
 • "cs"
 • "en"
genres a
 • {"name":"Drama","id":18}
alternative_titles a
 • {"title":"Les mondes parallèles","iso_3166_1":"FR"}
overview u cs-CZ
 • "Paralelní světy"
 • "Film Paralelní světy vypráví zdánlivě obyčejný příběh ze života, jehož variace možná prožil kdekdo z nás. Je to film o našich partnerských vztazích; v této době a na tomto místě. Asi to budete znát. Architekt Kryštof žije již několik let s Terezou. Zatímco pro Kryštofa je nejdůležitějším tématem života jeho práce, Tereza vidí život trochu jinak Na půdorysu téměř vzorové studie vztahu mezi mužem a ženou se režisér Petr Václav pokusil zachytit postoje své generace a zkratkovitě naskicovat atmosféru naší doby. Neefektní komorní příběh je režírován neklidně a nekonformně, obrazy jsou působivé, ale zároveň jakoby přítomné v každodenní realitě."
runtime u cs-CZ
 • 0
 • 100
tagline a cs-CZ
 • "Paralelní světy"
imdb_id a
 • null
translations a
 • "cs-CZ"
overview a cs-CZ
 • "Paralelní světy"
original_title a
 • "Parallel Worlds"
general c
 • null
October 18, 2016
overview a cs-CZ
 • "Šest dětí na této planetě sa odlišuje od ostatních výrazně víc, než je obvyklé. Čtrnáctiletá Iggy, Nudge a Max, jedenáctiletá Nudge, osmiletý Gazzy a šestiletá Angel jsou speciální hybridní děti. Jejich lidská DNA totiž zahrnuje dvě procenta aviánské DNA. Spoločne utiekli z laboratře nazývaného \"Škola\" s pomocí jejich opatrovníka Jeba Batchledera a po jeho smrti žijí osaměle v horách. Avšak potom, co napůl vlčí stráže ze Školy známe jako Vymazávači unesou Angel, ostatní se bez váhaní vydávají na nebezpečnou výpravu s cílem získat ji zpět. Na této cestě odhalí svojí záhadnou minulost jako i několik dalších klíčových tajemství."
homepage a cs-CZ
 • null
translations a
 • "cs-CZ"
September 25, 2016
overview u cs-CZ
 • "Nový post apokalyptický scifi seriál. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná."
 • "Nový post-apokalyptický scifi seriál. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná."
September 21, 2016
overview u cs-CZ
 • "Manželům Toddovi a Rebecce Jordanovcom sa splnil malý sen. Konečne si koupili vlastní dům. Není sice zařízený podle jejich vkusu, ale po renovaci sa určite změní na jejich malé království. Při rozbíjení jedné ze stěn, v ní Todd najde skrytého plyšového medvídka. Na poměry domu, není tento objěv žádným překvapením – po bývalém majiteli, starém pánovi Vanderhurstovi tu zůstala zbírka okolo 400 podobných plyšových hraček. Ale přece, tento je jiný, ve svém vnitřku ukrýva deník malého děvčatka, ktorá beze stopy zmizela kdysi před 30 lety. Jeho nalezení probudí ve dvojici eminentní zájem vypátrat, co se to tehdy vlastně odehrálo. A zájem není to jediné, co se probudí..."
 • "Manželům Toddovi a Rebecce Jordanovcom sa splnil malý sen. Konečne si koupili vlastní dům. Není sice zařízený podle jejich vkusu, ale po renovaci sa určite změní na jejich malé království. Při rozbíjení jedné ze stěn, v ní Todd najde skrytého plyšového medvídka. Na poměry domu, není tento objěv žádným překvapením – po bývalém majiteli, starém pánovi Vanderhurstovi tu zůstala sbírka okolo 400 podobných plyšových hraček. Ale přece, tento je jiný, ve svém vnitřku ukrýva deník malého děvčatka, ktorá beze stopy zmizela kdysi před 30 lety. Jeho nalezení probudí ve dvojici eminentní zájem vypátrat, co se to tehdy vlastně odehrálo. A zájem není to jediné, co se probudí..."
overview u cs-CZ
 • "Manželům Toddovi a Rebecce Jordanovcom sa splnil malý sen. Konečne si koupili vlastní dům. Není sice zařízený podle jejich vkusu, ale po renovaci sa určite změní na jejich malé království. Při rozbíjení jedné ze stěn v ní Todd najde skrytého plyšového medvídka. Na poměry domu, není tento objěv žádným překvapením – po bývalém majiteli, starém pánovi Vanderhurstovi tu zůstala zbírka okolo 400 podobných plyšových hraček. Ale přece, tento je jiný, ve svém vnitřku ukrýva deník malého děvčatka, ktorá beze stopy zmizela kdysi před 30 lety. Jeho nalezení probudí ve dvojici eminentní zájem vypátrat, co se to tehdy vlastně odehrálo. A zájem není to jediné, co se probudí..."
 • "Manželům Toddovi a Rebecce Jordanovcom sa splnil malý sen. Konečne si koupili vlastní dům. Není sice zařízený podle jejich vkusu, ale po renovaci sa určite změní na jejich malé království. Při rozbíjení jedné ze stěn, v ní Todd najde skrytého plyšového medvídka. Na poměry domu, není tento objěv žádným překvapením – po bývalém majiteli, starém pánovi Vanderhurstovi tu zůstala zbírka okolo 400 podobných plyšových hraček. Ale přece, tento je jiný, ve svém vnitřku ukrýva deník malého děvčatka, ktorá beze stopy zmizela kdysi před 30 lety. Jeho nalezení probudí ve dvojici eminentní zájem vypátrat, co se to tehdy vlastně odehrálo. A zájem není to jediné, co se probudí..."
overview a cs-CZ
 • "Manželům Toddovi a Rebecce Jordanovcom sa splnil malý sen. Konečne si koupili vlastní dům. Není sice zařízený podle jejich vkusu, ale po renovaci sa určite změní na jejich malé království. Při rozbíjení jedné ze stěn v ní Todd najde skrytého plyšového medvídka. Na poměry domu, není tento objěv žádným překvapením – po bývalém majiteli, starém pánovi Vanderhurstovi tu zůstala zbírka okolo 400 podobných plyšových hraček. Ale přece, tento je jiný, ve svém vnitřku ukrýva deník malého děvčatka, ktorá beze stopy zmizela kdysi před 30 lety. Jeho nalezení probudí ve dvojici eminentní zájem vypátrat, co se to tehdy vlastně odehrálo. A zájem není to jediné, co se probudí..."
homepage a cs-CZ
 • null
September 20, 2016
overview a cs-CZ
 • "Skupina online hráčů je pozvána na zkoušku nové videohry, která se odehrává ve virtuální realitě. Hráči mají za úkol zlikvidovat teroristy ve všech patrech budovy. Během samotné hry ale zjišťují, že budou muset bojovat o svůj holý život, neboť se smrt ve virtuální realitě rovná smrti v normálním životě. Podaří se jim přežít a utéct z budovy ven?"
homepage a cs-CZ
 • null
translations a
 • "cs-CZ"
September 17, 2016
plot_keywords a
 • {"name":"basejump","id":229348}
plot_keywords a
 • {"name":"sport","id":6075}
genres a
 • {"name":"Documentary","id":99}
overview a cs-CZ
 • "Basejumping je prostě adrenalin. Na toho, kdo mu propadne, ale čeká nebezpečná závislost. S každou další strmou skálou bude vyhlížet novou výzvu a pravděpodobně se dočká bolestivých zranění, pohledu na umírající kamarády a v nejhorším případě i vlastní smrti. Těch dvacet vteřin rozkoše z volného pádu se slovy těžko popisuje. Nechcete umřít, ale zároveň utíkáte před životem. Rvete se s vlastními démony a zároveň spoléháte na prozřetelnost. Unikátní dokument zachycuje pět let života jedné z legend tohoto sportu, norské skokanky Karin Hollekim. Neúnavně sleduje ty nejlepší kousky její kariéry až do okamžiku, který jí obrátil život naruby."
homepage a cs-CZ
 • null
title a cs-CZ
 • "20 vteřin štěstí"
translations a
 • "cs-CZ"
images a
 • {"profile":{"file_path":"/eKWYOUQrHnSWJ7Xyf7kKS2X11he.jpg"}}
August 6, 2016
overview a cs-CZ
 • "Každoroční cyklistický závod přes průsmyk Parpaillon je pro mnoho okolních obyvatel největší událostí roku a otázkou osobní cti. Náročný závod však není pro každého, mnoho účastníků jej slavně dokončí celý, jiní ho však nezvládnou a někteří vše neberou příliš vážně, takže o vtipné situace není nouze."
homepage a cs-CZ
 • null
translations a
 • "cs-CZ"
overview a cs-CZ
 • "Film natočený podle skutečné události. Víkendový výlet na luxusní jachtě se pro skupinu vysokoškolských kamarádů mění na děsivou plavbu. Šampaňské teče proudem a slunce pálí. Naprostá pohoda a chuť zaplavat si. V zápalu nadšení se všichni účastníci plavby vrhnou do chladivé, průzračné vody. Dokonce i ti, kteří chtěli zůstat na palubě. Co však začalo jako dobrá zábava, se brzy projeví jako osudová chyba. Nikdo totiž nespustil záchranný žebřík. Paluba je přímo nad jejich hlavami, téměř na dosah, ale trup lodi je příliš vysoký a kluzký, aby po něm mohli vyšplhat. A v kajutě lodi zůstalo opuštěné novorozeně jedné z dvojic."
homepage a cs-CZ
 • null
title a cs-CZ
 • "Odsouzeni zemřít"
translations a
 • "cs-CZ"
overview a cs-CZ
 • "Speciální agentka FBI Illeana Scott není obyčejný detektiv. Své případy řeší pomocí intuice a je mistryní na vypracovávaní psychologických profilů zločinců. Proto je také povolána do Montrealu, kde se místní kriminálka marně snaží přijít na stopu sériového vraha. Na místě zjišťuje, že ten po kom pátrá si vždy přivlastní identitu své oběti a tím vždy po sobě pečlivě zamete všechny stopy. Jak si agentka poradí s vrahem - chameleonem, který přebírá identitu a životy svých obětí?"
homepage a cs-CZ
 • null
title a cs-CZ
 • "Zloděj životů"
translations a
 • "cs-CZ"
overview a cs-CZ
 • "Mladý freerunner Ryan je chycen a probudí se s připnutou bombou na krku. Společně s dalšími nejlepšími freerunery se musí zúčastnit reality show, ve které musí s bombou přeběhnout celé město. Začíná závod o přežití, ve kterém Ryan musí zachránit sebe a svoji přítelkyni."
homepage a cs-CZ
 • null
translations a
 • "cs-CZ"
overview a cs-CZ
 • "Idylické místo dovolené prozářené letním sluncem se rychle mění na temné místo, v němž si radostí života ale moc neužijete. Město mrtvých, v němž je prožít dlouhý a šťastný život zakázáno. Věčný život zde mohou prožít jen mrtví. Město vodních přízraků ovládané temným kultem, jenž kdysi přišel z hlubin moře. Město, z nějž není návratu.\r Mistři hororu - Stuart Gordon a Brian Yuzna přinášejí šokují a drsný horor z pera klasiky tohoto žánru H.P. Lovecrafta"
homepage a cs-CZ
 • null
title a cs-CZ
 • "Dagon"
translations a
 • "cs-CZ"
overview a cs-CZ
 • "Aniž by věděl jak a proč, ocitá se Eddie sám uprostřed Mohavské pouště v jakési podivné hře, kterou nikdy nechtěl hrát. Jen pomocí vysílačky je ve spojení s člověkem, který ho sem dostal. Představil se jako Jimmy, ale neřekl, o co mu jde, proč si vybral právě Eddieho, ani jestli ho zabije, nebo nechá žít. Jedno je ale jasné, chce, aby Eddie trpěl a sáhl si až na dno svých sil a svého černého svědomí. Aby chtěl raději zemřít, než dál snášet Jimmyho krutou a zlomyslnou hru…"

Can't find a movie or TV show? Login to create it.

Global

s focus the search bar
p open profile menu
esc close an open window
? open keyboard shortcut window

On media pages

b go back (or to parent when applicable)
e go to edit page

On TV season pages

(right arrow) go to next season
(left arrow) go to previous season

On TV episode pages

(right arrow) go to next episode
(left arrow) go to previous episode

On all image pages

a open add image window

On all edit pages

t open translation selector
ctrl+ s submit form

On discussion pages

n create new discussion
w toggle watching status
p toggle public/private
c toggle close/open
a open activity
r reply to discussion
l go to last reply
ctrl+ enter submit your message
(right arrow) next page
(left arrow) previous page

Want to rate or add this item to a list?

Login