Activity

  • Legend:
  • A Added
  • C Created
  • D Deleted
  • U Updated

May 22, 2018

Lang Action Key Edit
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/mD0Yac5vrycCImQSPv7gjCHXLRt.jpg"}}
en-US a name

Value

Episode 1

a air_date

Value

2018-08-07

a episode_number

Value

1
a season_number

Value

13
c general
c episode

Value

{"episode_id"=>1494076, "episode_number"=>1}
en-US a name

Value

Training Camp with the Cleveland Browns

a season_number

Value

13
c general
u season

Value

{"season_id"=>104145, "season_number"=>13}
c season

Value

{"season_id"=>104145, "season_number"=>13}
a plot_keywords

Value

{"name"=>"true crime", "id"=>33722}
en u images

Original Value

{"poster"=>{"file_path"=>"/oHhSNUlrv6nmP0TrO4RnmBDorr3.jpg", "iso_639_1"=>nil}}

Value

{"poster"=>{"file_path"=>"/oHhSNUlrv6nmP0TrO4RnmBDorr3.jpg", "iso_639_1"=>"en"}}
a images

Value

{"poster"=>{"file_path"=>"/oHhSNUlrv6nmP0TrO4RnmBDorr3.jpg"}}

May 21, 2018

Lang Action Key Edit

The record has been deleted.

en-US a homepage

Value

http://www.cbsreality.tv

a images

Value

{"logo"=>{"file_path"=>"/nXC4er1ccpuWVrI2cQNHjuQqAF2.svg"}}
a network

Value

{"name"=>"CBS Reality", "id"=>2528}
en-US u homepage

Original Value

http://www.cbsreality.tv

Value

http://www.cbsreality.tv/uk/shows.php?title=murder+by+the+sea

d images

Original Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/qG63CQYfId3bcabrYOM6ZMS7est.jpg"}}
d images

Original Value

{"poster"=>{"file_path"=>"/zB0uETidJRmIg30lDShOFHXK8gZ.jpg"}}
tr-TR u overview

Original Value

Pırıl, Suat’ın evinde Jülide’yi gördükten sonra ne yapacağını bilemez. Hatice ise Şirin’i Bahar’a ilik vermek için ikna etmeye çalışmaktadır. Enver’in eve dönmemesini hazmedemeyen Şirin, ilik verme olayını kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapar. Ceyda, oğlu ile ilgili yaşadığı hayal kırıklığından sonra kolay kolay toparlanamaz. Bahar’ın bu süreçte hastalığı yüzünden ağrıları iyice artmaya başlar. Belli etmek istemese de bu ağrılar onu çok zorlamaya başlamıştır. Musa’nın Jale ile yaşadığı ayrılık sürecinde ise bir planı vardır.

Value

Pırıl, Suat’ın evinde Jülide’yi gördükten sonra ne yapacağını bilemez. Hatice ise Şirin’i Bahar’a ilik vermek için ikna etmeye çalışmaktadır. Enver’in eve dönmemesini hazmedemeyen Şirin, ilik verme olayını kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapar.

tr-TR a name

Value

20. Bölüm

u episode

Value

{"episode_id"=>1491136, "episode_number"=>20}
u episode

Value

{"episode_id"=>1491135, "episode_number"=>19}
u episode

Value

{"episode_id"=>1444872, "episode_number"=>18}
u episode

Value

{"episode_id"=>1444869, "episode_number"=>15}
u episode

Value

{"episode_id"=>1444868, "episode_number"=>14}
u episode

Value

{"episode_id"=>1444867, "episode_number"=>13}
u episode

Value

{"episode_id"=>1444866, "episode_number"=>12}
tr-TR u overview

Original Value

Şirin’in yalanlarına daha fazla katlanamayan Hatice, Şirin ile ilgilenmemeye başlar. Bu durumdan rahatsız olan Şirin ise ne yapacağını bilemez. Her şey için Şirin’i suçlamaya başlayan Hatice, Şirin’in Bahar’a ilik vermesini ister. Bahar’dan nefret eden Şirin ise bunu asla kabul etmez. Jale, Bahar’ın hastalığının daha fazla ilerlememesi için de bir an önce bu ilik verme olayını halletmek istemektedir. Bahar’ın mahalleye dönmesi ise Arif ile Bahar’ı yakınlaştırmaya başlar...

Value

Şirin’in yalanlarına daha fazla katlanamayan Hatice, Şirin ile ilgilenmemeye başlar. Bu durumdan rahatsız olan Şirin ise ne yapacağını bilemez. Her şey için Şirin’i suçlamaya başlayan Hatice, Şirin’in Bahar’a ilik vermesini ister.

tr-TR a name

Value

19. Bölüm

tr-TR u overview

Original Value

Barış’ın Filiz’i düğünden kaçırması herkese şok etkisi yapmıştır. Barış’ı düğüne çağıran Fikret ve Kiraz ise şimdilik sırlarını gizlemektedir. Fakat Barış’a yardım eden sadece onlar değildir. Öfkeden deliye dönen Cemil tüm imkanlarını kullanarak her yerde Filiz ve Barış’ı aramaktadır. Filiz’i zorla alıkoyduğuna inandığı Barış’ı hapse atmak isteyen Cemil bir yandan da annesiyle sorunlar yaşamaktadır. En başından beri evliliği içine sindiremeyen annesi, haklı çıktığını ve Filiz’in peşini bırakmasını yinelerken; Cemil’in tek derdi karısını geri almaktır. Çocukların akıbeti mahalleye geri dönen beklenmedik bir isimle değişir: Şükran geri dönmüştür ve ailesini bir araya getirmeye kararlıdır. Önce Fikri’yi ardından çocukları eve geri döndürmek için elinden geleni yapar. Şimdiye kadar sorumsuzluğuyla bilinen Şükran aileyi bir araya getirebilecek midir? Fikri’nin hastalığı ise git gide daha ciddileşmektedir. Fakat Fikri görmezden gelmeye devam eder. Şükran’ın gelişiyle Fikri’nin de hayatında köklü değişiklikler olacak gibi görünmektedir. Hikmet’in Muzi ile olan ilişkisi yurda gelen davetsiz bir misafirle değişir. Bu ziyaret, kafası karışan Hikmet’in başını derde sokacak gibidir. Barış’ın dağ evine kaçırdığı Filiz bir an önce eve dönmek ister. Fakat Barış onu kolay bırakacak gibi görünmemektedir. Barış Filiz’e olan aşkının ne kadar büyük olduğuna Filiz’i ikna etmeye çalışır. Filiz Barış’a olan öfkesinden sıyrılıp kalbini dinleyebilecek midir?

Value

Barış’ın Filiz’i düğünden kaçırması herkese şok etkisi yapmıştır. Barış’ı düğüne çağıran Fikret ve Kiraz ise şimdilik sırlarını gizlemektedir. Fakat Barış’a yardım eden sadece onlar değildir.

tr-TR a name

Value

18. Bölüm

tr-TR u overview

Original Value

Ceyda’nın sahnesine giden Bahar, Arif, Enver ve Hatice, Berşan’ın da gelmesiyle oldukça huzursuz olur. Arif’in Berşan’a yaptığı itiraftan sonra ise Bahar ne yapacağını bilemez. Bir tesadüf sonucu Bahar’ın Sarp ile ilgili öğrendiği şey kafasını daha çok karıştıracaktır. Sarp’ın yaşıyor olabilme ihtimali ne olursa olsun onu heyecanlandırmaya devam etmektedir. Nisan ve Doruk’un, Bahar’a onu aradıklarını söylemesi üzerine Şirin neler olduğunu anlayamaz. Hastalık belirtileri iyice artmaya başlayan Bahar ise bu kez çok daha ciddi bir kaza geçirecektir...

Value

Ceyda’nın sahnesine giden Bahar, Arif, Enver ve Hatice, Berşan’ın da gelmesiyle oldukça huzursuz olur. Arif’in Berşan’a yaptığı itiraftan sonra ise Bahar ne yapacağını bilemez. Bir tesadüf sonucu Bahar’ın Sarp ile ilgili öğrendiği şey kafasını daha çok karıştıracaktır. Sarp’ın yaşıyor olabilme ihtimali ne olursa olsun onu heyecanlandırmaya devam etmektedir.

tr-TR a name

Value

15. Bölüm

tr-TR u overview

Original Value

Sarp’ın telefonunu Enver’in gönderdiğini öğrenen Bahar gerçekleri öğrenmek için Enver ile yüzleşir. Enver’in yalan söylemeyeceğini düşünen Bahar, Enver ne derse inanmaya hazırdır. Enver ise Bahar’ın telefonda gösterdiği mesajlardan sonra Şirin’den daha fazla utanmaya başlamıştır. Arif’i çok seven Nisan ve Doruk ise her fırsatta Arif’i görmek ister ve bu durum Arif ile Bahar’ın daha çok vakit geçirmesine neden olur. Şirin, Nisan ve Doruk sayesinde bir açık daha verecektir. İyice köşeye sıkışmaya başlayan Şirin bu olaydan da söylediği yalanlarla kurtulabilecek midir?

Value

Sarp’ın telefonunu Enver’in gönderdiğini öğrenen Bahar gerçekleri öğrenmek için Enver ile yüzleşir. Enver’in yalan söylemeyeceğini düşünen Bahar, Enver ne derse inanmaya hazırdır. Enver ise Bahar’ın telefonda gösterdiği mesajlardan sonra Şirin’den daha fazla utanmaya başlamıştır.

tr-TR a name

Value

14. Bölüm

tr-TR u overview

Original Value

Kadir Zehra’yı iyice köşeye sıkıştırmış, onunla evlenmeye zorlamaktadır. Zehra’nınsa Genco’ya hissettikleri ne kadar derin olursa olsun tek amacı vardır. Hande’ye ne olduğunu bulmak. Öte yandan Serkan Nadir’den kardeşinin intikamını almak için bir plan yapar. Serkan ve Nadir büyük bir yüzleşme yaşayacaktır. Ancak hiç beklenmedik bir şey ortaya çıkar. Hande’nin mezarı. Şule’nin bu gerçekle yüzleşmesi sarsıcı olurken, Nadir ölümün kıyısından kurtulmak için çok tehlikeli bir hamle yapar. Hande ile ilgili elinde çok önemli bir bilgi vardır ve bunu koz olarak kullanır...

Value

Kadir Zehra’yı iyice köşeye sıkıştırmış, onunla evlenmeye zorlamaktadır. Zehra’nınsa Genco’ya hissettikleri ne kadar derin olursa olsun tek amacı vardır. Hande’ye ne olduğunu bulmak.

tr-TR a name

Value

13. Bölüm

tr-TR u overview

Original Value

12. Bölüm Özeti Zehra’dan günlüğü alan Serkan, kardeşinin başına gelenlerin baş sorumlusunun kim olduğunu artık anlamıştır. Bu Nadir’den başkası değildir. Öfkeden deliren Serkan şimdi ne yapacaktır? Serkan’ın her şeyi öğrendiğini anlayan Şule’yse, oğlunu korumak için bir kez daha büyük bir plan yapar. Öte yanda Hayal, ailesini öldürdüğünü öğrendiği kayınpederi Bayram’la yüzleşir. Bayram bunu neden yapmıştır, ondan bunu kim istemiştir? Bayram her şeyi anlatacak mıdır? Bu sırada Murat’ın hastalığı da ilerlemektedir ve bu durum Hayal’i son derece zor bir tercihe zorlayacaktır. Şermin’in mahkemesi yaklaşırken Kadir, Zehra’nın Genco’ya gerçeği anlatmadığını görünce delirir. Artık daha sert bir eylem almak zorunda hisseden Kadir, Zehra’yı ve evdekileri şok eden bir hamle yapar. Kadir’e rağmen Genco ve Zehra aşklarını yaşayabilecek midir?

Value

Bölüm Özeti Zehra’dan günlüğü alan Serkan, kardeşinin başına gelenlerin baş sorumlusunun kim olduğunu artık anlamıştır. Bu Nadir’den başkası değildir. Öfkeden deliren Serkan şimdi ne yapacaktır? Serkan’ın her şeyi öğrendiğini anlayan Şule’yse, oğlunu korumak için bir kez daha büyük bir plan yapar.

tr-TR a name

Value

12. Bölüm

u season

Value

{"season_id"=>100098, "season_number"=>1}
d images

Original Value

{"poster"=>{"file_path"=>"/gk7SCO7xbRx2cZisCRRWTLWrVEc.jpg"}}
a images

Value

{"profile"=>{"file_path"=>"/wyB3geAN8Ed4qPiQtDjNfX9NzzZ.jpg"}}
ms-MS d overview

Original Value

drama nur tv3 episod 1

u episode

Value

{"episode_id"=>1491736, "episode_number"=>1}
u season

Value

{"season_id"=>103950, "season_number"=>1}
ms-MS d overview

Original Value

drama nur tv3

ms-MS a homepage

The record has been deleted.

d general
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/4JWGoRNXFHWj88SqMBIwZeUQkVO.jpg"}}
en-US u overview

Original Value

Hannah, for so long adept at navigating other people's lives and relationships, is confronted with painful questions about her own. Elsewhere a repentant Nina tries to make up for all the pain she has caused, as Rose desperately tries to deal with the aftermath of her sister's outburst. At Defoe's Ruth is facing some uncomfortable questions of her own, as Goldie rejects their financial offer, smelling blood in her legal fight with Davey. At Noble & Hale, Christie finally reaches the end of his patience with Hannah.

Value

Hannah, for so long adept at navigating other people's lives and relationships, is confronted with painful questions about her own marriage.

en-US a name

Value

Episode 5

a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/AlF6si7NDkkpwWprL07B7inLHvF.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/sFQD5IZbEAndZgP4CqhDUwZrI97.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/2QFIPaNxuGc1oDzLBnP3SMenng0.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/b7XdDu3BaM1BERvwkm6AAiWtsnO.jpg"}}
en-US d name

Original Value

Episode #1.1

d images

Original Value

{"poster"=>{"file_path"=>"/8mR0BtIsFiUUOkvcXDbd61UHbsR.jpg"}}
en-US u overview

Original Value

Maya, Oscar's second wife, finally arrives in London. As the family try to heal past divisions and celebrate the future, Hannah and Nathan are fighting to save their marriage. Elsewhere Goldie finally has her day in court, only to discover a devastating final secret that changes everything. As Ruth fights to save all that she has worked for, help comes from the last place she expects - but at a price. And Hannah, after receiving heartbreaking news about Christie, finally confronts the past.

Value

Maya, Oscar's second wife, finally arrives in London. But as the family try to heal divisions and look to the future, Hannah and Nathan are still fighting to save their marriage.

en-US a name

Value

Episode 6

u episode

Value

{"episode_id"=>1489973, "episode_number"=>6}
u episode

Value

{"episode_id"=>1489972, "episode_number"=>5}
u episode

Value

{"episode_id"=>1477338, "episode_number"=>1}
u season

Value

{"season_id"=>102926, "season_number"=>1}
en u images

Original Value

{"poster"=>{"file_path"=>"/fByaJouXAoMte3EhJim3Su6I8ON.jpg", "iso_639_1"=>nil}}

Value

{"poster"=>{"file_path"=>"/fByaJouXAoMte3EhJim3Su6I8ON.jpg", "iso_639_1"=>"en"}}
a images

Value

{"poster"=>{"file_path"=>"/fByaJouXAoMte3EhJim3Su6I8ON.jpg"}}
en u images

Original Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/1mPrpx0y8S6oilRiCgbwiwEyEs7.jpg", "iso_639_1"=>nil}}

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/1mPrpx0y8S6oilRiCgbwiwEyEs7.jpg", "iso_639_1"=>"en"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/1mPrpx0y8S6oilRiCgbwiwEyEs7.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/jjNJPgbOBqrf94gY7hkkHr0NnTh.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/zrVGqPew2GNKCSTAPAUahsbQOUJ.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/awgxUJlkgs68jMe67gJnBSyZFk8.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/7M0Ty2MKpaGQsJAddzgLwKYHD58.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/4g7bD6oJG5CYREcUjNmeSq51T8m.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/tWEbRjBtxZyTKxle7DTcbaG57Rp.jpg"}}
d images

Original Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/mOw5V63wCknhUgCRxRUOZtNTzdS.jpg"}}
d images

Original Value

{"poster"=>{"file_path"=>"/yaBl0RXxfKy5cvkMiHsKzod2n7B.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/pAKAxwBmKmFtBJRiUzpcUCbN0Bs.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/9ora0rzcCOilThv6wUVhWEyh540.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/tIFsPT5WiVSuTtZvu7XC2sVohKk.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/8TV32AF7mnI6xmkt7jpkGvXRPtt.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/nxdXXwl7OhB1MiSKv09CQo2e8tf.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/xzp07NYUTGNbI9PDiIS9nd8STem.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/ffL4XiAyLZZeSaf1D62Z8vEBYuz.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/1qezy5P97ZV0dDqZpT6yN1gex8I.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/d3hOmK2QfKSnuq9Wr4IbikNECW.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/erBrBpuQxzcgndqbdFLeQ2Bv3xk.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/fHO2IoeAygAuVjK9dKlNeV42oNv.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/tWuZym8JBaysBFqYKMdSoODRg2.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/s2iWWkmO2G8SycP66ZcabIcCc7e.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/iWH51JvWKLUAGG4Dp34yQc7LjKP.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/bF1BlFyxZNlVkOBbLGPZEgtKv7i.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/pqjBSQRXZRYYA3lsvvs0HQUB6v6.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/6hg9OkofyO8HG5TUDDAXXHqmY7x.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/7kTZEGNKwQKNdIL8DCWWz9Zihux.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/ifUUhFK4ScOOcAo7phU2QqkSr9Y.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/oDvrnsRzzbQgtmYvVABvX5t34iw.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/1GnnanSm4nTQmkZ3mWzWv31f407.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/kx3cnFxYNTYEmspjI6nIdLhns5q.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/hrXmxyb3UdDkx3iGhDyEqgaNjUn.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/530I3D3Ap6dxKxjWf0Hk0tTlwOM.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/fZ2Ob7yZJEZOoGNaiM0qZzicFSp.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/fT78G7IUJCw52QjaEQyMroNaw5G.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/hRJNpkcZ42arLHeVGidrPn5O6Ao.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/6f7S2avAc7jJoq2RXcaUw0xYfsj.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/gRQzoixU07A4j5joFAnFxXtoqNe.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/nRCjoBDurYZXnU6uNwk9vqzFEc8.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/wjlHxrCYzIzPGLiAKvnQbcINTRU.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/4HFRR6s8BQdrDsLg6XwAiClx2kx.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/MTeY8UnnaRBGHJ5jFQaXTK2UIa.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/AaCGREcYLxUpQrbCUQ6JwelzX6j.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/q3dSHMEAa1fkUZJ1wP3vjlag0bW.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/gpEqvaUSkXN6n1VBpEY6vpwLiky.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/aLoWoVYh0p5HeFOSz5o2KfVc9wo.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/z8dYi681NErvoV1qjF3NypwyudL.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/5ojU26I6OqOSkRBaQ7FT4su2gw9.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/jY5V3nSWxxWAM9DsP4wsdKQT9xI.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/ltxKhBWFlN9TMdupVKYISXrg0fU.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/ohBKkrCoJt3iOgu2wUuXaAJGBWK.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/tkGvSGyPAwu9n41W04plEcS4Aw8.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/cTnelW19H3CbdsOmvhz5pRBtqh.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/9mMt5PuG57mdQwoMEvo1clSfZsi.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/Ar01rdaRwdRiaoMg5f9ibpKg3As.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/3l5VgnHE18Q3uiYau6mmABnqPz8.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/3qhJEejcOw1A3To4RjvkMDKj32B.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/7kEU8nhHzaEwwzvnY2ufTJj5btG.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/2d68bYI4pikA3qy5yI5WGunukpn.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/qbMmbDUHJIzOt726YSaM6AA7xkt.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/eo3U3HyxBDcC2ORHbI2MnIHFHtk.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/kqxizOLOijlFEXFwYQ0GazLF7tF.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/sCa0o4VWxDl0fzeVpc2xGNEhMTT.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/mdtZ25iHS66fyaHDbyAQBgaAtyD.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/84JjStLnVnXDr80RAOaoT0WCUEM.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/7d92DmM0W0dydC0Y8qlIZvsGGHz.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/pJ9Nlp5UpKSfCE2bQGG0ZOABsv6.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/aB9yek3yAgroZP0MVAnYpAPX6SN.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/py4q5zuz3rkSdOWAs7hjZCekGID.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/xNlC8lWsJtytR7hr0pe7pfDBmfe.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/7PvSHvP9u4lqpFpvNWa9FBDaYBM.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/eEUvYGZKDCCsviWooEqyiUkS0rX.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/zDMFIJx4z4DqbbxlTjAGTtBabPq.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/aYarRQCYItMybe09yDZA2I5zmBN.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/guysIgiRK77EMjATlEkJaAuAWrq.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/lQim3adUZeNEIaJxzxS2akfGJBM.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/rnSTNdtnJmDLt3nj0m7MiVRtyqJ.jpg"}}
a images

Value

{"backdrop"=>{"file_path"=>"/lMFipgFCcxoenbqKkcRKltmoF2z.jpg"}}
en-US a overview

Value

On the brink of failure, Josh Harris discovers secret fishing grounds in his late father's logbooks. A deck mishap on the Saga could end Jake's season. The Coast Guard braves pitching seas in an attempt to hoist an injured sailor from inside a ship's tank

en-US a name

Value

Becoming Captain

a air_date

Value

2018-05-29

Currently on page: 1 of 7913

Next →