Personal Info

Known For Acting

Known Credits 6

Gender Female

Birthday 1998-12-03 (21 years old)

Place of Birth -

Also Known As

  • Міла Сивацька
  • Сивацька Міла Олексіївна

Login to report an issue

Biography

Міла Олексіївна Сивацька - українська актриса. З'явилася на світ 3 грудня 1998 року в Києві. З юних років вона професійно займалася народними і бальними танцями, і в 2010 році стала чемпіоном спортивно-бальних танців серед юніорів.

Також з раннього віку Міла почала будувати модельну кар'єру: вона займалася в агентствах «Парадіз» та «Карін», 9 разів отримувала гран-прі на дитячих конкурсах моделей, а також в 2007 році стала володаркою титулу Міні Міс Всесвіт. Трохи пізніше Міла стала виступати вже в якості ведучої цих конкурсів з Тимофієм Нагорним, разом з яким була ведучою і на благодійному гала-концерті «Зірки дітям».

Міла також займається вокалом, в 2011 році в складі групи «Флешки» вона брала участь у Дитячому Євробаченні Артек, де вийшла у фінал. А в 2012 році вона стала учасницею українського вокального шоу «Голос. Діти».

Незважаючи на те, що Міла ще не отримала професійної освіти, вона вже встигла знятися в 10 фільмах. Дебют на екрані відбувся в кліпі польської виконавиці Marta Wiśniewska. А в 2008 році вона вже блищала на телеекрані в детективному фільмі Анатолія Матешко «Геній порожнього місця».

You need to be logged in to continue. Click here to login or here to sign up.

Can't find a movie or TV show? Login to create it.

Global

s focus the search bar
p open profile menu
esc close an open window
? open keyboard shortcut window

On media pages

b go back (or to parent when applicable)
e go to edit page

On TV season pages

(right arrow) go to next season
(left arrow) go to previous season

On TV episode pages

(right arrow) go to next episode
(left arrow) go to previous episode

On all image pages

a open add image window

On all edit pages

t open translation selector
ctrl+ s submit form

On discussion pages

n create new discussion
w toggle watching status
p toggle public/private
c toggle close/open
a open activity
r reply to discussion
l go to last reply
ctrl+ enter submit your message
(right arrow) next page
(left arrow) previous page