Translations 3

Czech (cs-CZ)

Kameňák 3

A jsme znovu v Kameňákově. Výhled z balkonu je té neděle pro Pepu překvapivý. Policejní náčelník k nemalému údivu zjišťuje, že se do sousedství nastěhovala početná cikánská rodina a tak Vilma s Julčou musí neprodleně nastoupit na hodiny karate. Jenže lekce s Oldou opravdu nejsou o sebeobraně. Kropáčkové sice vyschl modrý pramen, ale energie má stále na rozdávání, a lékařka Helena odjela s tělocvikářem na svatební cestu na Kypr. Leo Khon, nejbohatší muž Kameňákova, vlastní mj. i fotbalový klub. Má to ale háček, hrají pod psa a dokáží prohrát i s nejslabším týmem Balvanů z Kameniček. Khonova tchýně odmítne přihlížet takovému plýtvání "rodinných" peněz a ve chvíli, kdy sama vyhraje ve sportce závratnou částku, se vsadí se zetěm, že ona postaví do týdne jedenáctku, která rozdrtí jeho i ty darmožrouty. Každé mužstvo má za vítězství slíbenu prémii. Khonovi hráči bojují dokonce o přízeň Dolly Buster. Takové utkání Kameňákov nezažil a ještě dlouho na něj bude vzpomínat.

English (en-US)

Bad Joke 3

In Kamenákov, the arrival of a Romany family becomes a problem for police chief Pepa and ignites an intense soccer rivalry.

1h 41m

Slovak (sk-SK)

Modrý prameň zvyšujúci sexuálnu žiadostivosť a potenciu už vyschol, a tak sa v Kameňákove dostane do centra pozornosti obyvateľov veľká stávka. Ak vyhrá Kohnovo futbalové mužstvo, majiteľ sa navždy zbaví svojej nepríjemnej svokry, ale ak vyhrá svokrin tím zostavený z členov rómskej rodiny, stane sa Kohn svokriným večným otrokom. Obyvatelia nelenia a uzatvárajú ďalšie stávky. Zdá sa, že v nedeľu pôjde o veľa – nielen o peniaze či sex s pornohviezdou Dolly Buster...

You need to be logged in to continue. Click here to login or here to sign up.

Can't find a movie or TV show? Login to create it.

Global

s focus the search bar
p open profile menu
esc close an open window
? open keyboard shortcut window

On media pages

b go back (or to parent when applicable)
e go to edit page

On TV season pages

(right arrow) go to next season
(left arrow) go to previous season

On TV episode pages

(right arrow) go to next episode
(left arrow) go to previous episode

On all image pages

a open add image window

On all edit pages

t open translation selector
ctrl+ s submit form

On discussion pages

n create new discussion
w toggle watching status
p toggle public/private
c toggle close/open
a open activity
r reply to discussion
l go to last reply
ctrl+ enter submit your message
(right arrow) next page
(left arrow) previous page

Want to rate or add this item to a list?

Login